Bakırköy Lağımcı

Bakırköy lağımcı yeni adı ile tıkanıklık açıcı kırmadan robot cihazlarla tıkanan giderleri temizliyoruz. Bakırköy kanal açma şubemizi arayarak tıkanan giderleri robot cihazlarla açtırabilirsiniz.

Bakırköy Lağımcı ve Lağım Temizleme İşleri

Bakırköy lağım tıkanıklığı açma ile kırıp dökemye son veriyoruz ve sifon suyunun yükselmesi, taşma yapması, tuvalet atığının dışarı taşması gibi sayısız vakalarda başarılı sonuçlar alıyoruz. İçi tıka basa dolmuş kanallar için en iyi yapılabilecek teknik kesinlikle kanallardaki atıklardan kurtulma olmalıdır. Biz de bunu sağlayabilecek donanım mevcuttur. Bakırköy lağım açıcı robotlu lavabo açma ile birkaç litre suyun cihazımızın tankına taşınması ve bu esnada suyun tazyikli gönderilmesi ile kanalları yıkayabiliriz. Lavabo kanalını yıkamak için gerekli olan hiçbir şart yoktur. Çünkü mevcut eviye altındaki sistemi yani oradaki giriş bölgesini kullanarak tahribat da oluşturmadan işlemler yapıyoruz. İçinde biriken ne kadar kir olursa olsun kesinlikle kamera ile onlardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Yani hiçbir şekilde artık lavabo pompası gibi müdahalelere maruz kalmayacaksınız. Tuvalet sistemlerinde ise uygulanan biraz daha farklı bir yöntem vardır. Yine benzeri bir robot cihaz kullanırız ve kanallardaki atıkları bu sefer su yerine direkt açıcı bir mekanizma ile yok ederiz. Örneğin, klozet giderinin birinci metresinde sıkışmış ise onu zaten bu cihaz ile 2-3.cü metreye taşırsak alt katlarla olan ana gidere ulaşmış olacak. Bu çalışmanın süresi de aşırı bir zaman almayacaktır. İlgili atıklardaki yoğunluğa göre birkaç saatte tertemiz atık kanallarını sizlere sunmayı vaat ediyoruz.

Çözüm Merkezi fırsatları ve kampanyalı 2016 tarifeleri ile artık kronik sıhhi kanal problemlerine son diyebilirsiniz. Güven içinde tadilat gibi seçenekler olmadan sizlerde şu anda bizi tercih ediniz. Bakırköy lağımcı için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55