Bakırköy Kanal Açma Firmaları

Bakırköy kanal açma firmaları olarak kırmadan robot makineli sistemle tuvalet açma , lavabo açma ve pimaş açma hizmeti sunuyoruz. Çözüm Tesisat Bakırköy kanal açma şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Bakırköy Kanal ve Kanalizasyon İşleri

Bakırköy robotla kanal açan firmalar olarak bugüne kadar kanalları temizlenmesi, kanalizasyona dökülen her atığın ne şekilde daha hızlı gidebileceğine dair pek çok çalışmaya imza attık. Kullandığımız teknikler arasında en verimli olanını sizlere anlatmak istiyoruz. Bakırköy kanalizasyon açma servis çalışanlarımız ile en mantıklı ve hızlı sonuç aldığımız tekniğin robot cihaz olduğu kanısındayız. Gider boru çaplarının 200’lük boruda üretildiğini düşünün ve bunun %5’i atıklar ile dolmaya başlarsa devamı gelecektir. Zaten bu tıkanmalar kartopunun ilk hamlesine bakar ve zamanla daralır. Tesisat uzunluğu oldukça mesafeli olabilir ve genelde klozetlerin uzak değil yakın bölmelerinde bu sorun oluşur. Helezon tel tekniği ile bazı tesisatçılarının ilk birkaç yüz santim içerisinde atıkları biraz daha ileriye atmalarını sağlayan yöntemi kullanmalarının ana amacı da zaten budur. Bizim tekniğimiz bunlara çok benzer fakat kanal açıcı ile 30 metreye kadar atıkları ilerletebiliyoruz. Zaten bundan sonrası ana gider içine düşürülmesi şeklinde gelişecektir. Şayet ana gider çok uzun ise atıkları giderek yayarız ve bu kısımlarda zamanla düşer yani sorun oluşturmaz.

Bakırköy kanal açma firması olarak lavabolardaki pis kokular için bizleri arayabilirsiniz. Hem lavabo hem de küvet giderleri zamanla kokar. Buraları pek kullanmamış olabilirsiniz. Lavabolarda sifon içinde bir miktar su bulunurken, küvet veya normal banyo giderlerinde bu her zaman oluşmayabilir. Genelde saçlarınızı ve vücudunuzu yıkarken saç, kıl, tüy derken su ile birlikte evyenin içinden geçer gider. Fakat bir miktar tıkanmalar ilerde sorunu giderek büyültür. Çok büyük bir sorun değildir ve tazyikli suyu kamera ile görerek sıkan tesisatçılarımız bu problemi aynı gün içinde çözebiliyorlar. Bakırköy kanalizasyon temizleme ekibimiz ile artık içten paslanmaya, oksitlenmeye doğru giden borularınızın ilerde kırılmasına dur demek sizin elinizdedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55